SİMDİ TAM BİR ÇEMBERE GELDİK

Bir sis perdesi, katedral açıkça görülebilen tek şey olana kadar, büyük krallığın dış mahallelerine doğru sürekli göz kırpmalarını kapattı. Yol boyunca, her adımlarını izleyerek bir Ejderhanın büyük gölgesini hissedebiliyorlardı. Sonra, cadıdan intikam almak isteyen hayatta kalanların sesleri, yıkılan katedral salonlarında yankılandı. Başpiskopos kutsamalar söylerken, köylü sürüsüne savaşçılarmış gibi liderlik ederek, güçlü ejderhayla savaşmaya hazırlanırken, diğerleri yaralılarıyla ilgileniyorlardı, diğerleri Aydınlanmış'ın yanan kabuğunu büyük cenaze ateşinden toplamaya çalışıyorlardı ...

 
 

KAHRAMANINI SEÇ

Aleister

Aleister

Eski iblis lordu Aleister, her zaman diğerlerine bakarken, çarpık yüzüne kötü bir sırıtışla bakıyor ve saf kaosun cıvatalarını düşmanlarına yönlendirirken toplayabildiği tüm gücü kullanıyor.

Hecate

Hecate

Hekate'nin kendini güvende hissettiği tek yer, varlığını tamamen tüketene kadar kendini sardığı ve büyüdüğü toplam Karanlıktır. Ta ki kaybolan, yeniden ortaya çıkan ve sizi bıçaklayan o garip tanıdık koku - Karanlıkta.

Theregar

Theregar

Theregar'ın gülümsemesi olduğu gibi korkutucu görünüyor, ancak hazırladığı büyünün yeşil tonuyla daha da güçleniyor: Saldırganlarını savuştururken, düşmanları Gölgeler üzerindeki muazzam kontrolü ile aydınlanıyor

Roth

Roth

Roth, Taştan yükselirken, Sesi boğucu karanlıkta yankılanırken, Yansıma Salonları'nda herkesi ele geçirdi. Düşmanları düştü, gözleri bulanıklaştı, ruhlarını tüketirken güçleri bedenlerinden kaçtı ...SİLAHINI SEÇ

Dönüp insan şehirlerine bakarken insanlığa karşı intikamınızı serbest bırakın, ancak katedrallerine büyük bir alev sütununun çarptığını, ardından gelen şok dalgasını ve alev duvarının krallıklarının varlığının tüm izlerini sildiğini görün.


KARANLIĞIN İÇGÖRÜLERİ

Hu Shun Xiao
İnsanlar Dragonic'in zorluğu hakkında yorum yaptığında, her zaman 'Gerçek bir şövalyenin zırhı parlak değildir - sadece savaş giyilir' diye yanıtlarım.'.

Hu Shun Xiao, BAS GELİSTİRİCİ

Rob Auguste
Bir görsel efekt sanatçısı için işinin tatlı bir 3 boyutlu ortama hayat verdiğini görmesi için daha tatmin edici hiçbir şey yoktur.

Rob Auguste, KIDEMLİ VFX SANATÇISI

Antonio Kirill
İnsanlar bana neden bu kadar uzun saatler çalıştığımı soruyorlar ve kendimi de aynı şeyi aktarırken buluyorum - sadece oyun yapmaya bayılıyorum.

Antonio Kirill, BAS OYUN TASARIMCISI


BİZE ULASIN

İster zihniniz sorularla yankılansın, ister ruhunuz anlatılmamış cevaplar arıyor olsun, biraz kalın ve bize isteğinizi yazın. Bir hata sizi rahatsız ediyorsa, değerli geri bildirimlerinizle sonsuza kadar temizlenecektir. Arzu ettiğiniz şey ısınma ilahisi kariyeriyse, bizi ilk el sıkışma ile şımartın ve Atina antik kentinin tam ortasında bulunan inimizde bizi ziyaret edin. Elbette, bize yalnızca gerçek bir Usta oyuncunun yapacağı bir inceleme sunmak isterseniz, bizi aydınlatın ki biz de onun ışığında tadını çıkaralım.

Elbette bizimle iletişime geçin. Hep dinliyoruz ...